28 september 2020

Drukke oktobermaand

In september beleefden we de herstart van onze clubactiviteiten. Dat was best een spannende aangelegenheid, maar zelfs een drukke bijeenkomst als de bingomiddag op 9 september verliep gezond en gezellig. Dat kan alleen maar als iedereen meewerkt, dus ons bestuur deelt een groot compliment uit aan alle betrokkenen, begeleiders én gasten! De ‘speelse lezing’ op 23 september was minder druk bezocht, maar bleek toch een evenement. Anton Mandos is een geboren verteller, dat bleek maar weer eens. De thuisblijvers hadden weer eens ongelijk! De jaarlijkse Verwenmiddag was niet realiseerbaar. In plaats daarvan werden onze minder mobiele leden thuis verrast met een ‘verwentasje’. U kunt daar op deze website een ander bericht over lezen. Doen!

Ook oktober belooft een drukke maand te worden, met de uitgestelde Jaarvergadering op 14 oktober en de Ontspanningsmiddag op de 21ste.  Er is ook Bingo op 7 oktober, en dus kunt op drie opeenvolgende woensdagmiddagen voor KBO-activiteiten in De Kloek terecht. Daarover leest u meer in ons artikel in het Huijbergse Infoblad en in onze nieuwsbrief Wist u dat… Natuurlijk vindt u die ook terug op onze website, onder Nieuws (Infoblad) en Agenda (Wist u dat).

Klik voor meer informatie op de volgende links:

-Wist u dat: wist u dat2010

-uitnodiging Algemene Ledenvergadering: convocatieALV2020v2

-uitnodiging Ontspanningsmiddag: ontspanningsmiddag2020

-Berichten van de KBO in het Infoblad: Infoblad oktober 2020